دانلود Fruit Ninja Fight 1.12.0 – بازی اکشن فروت نینجا اندروید | آبان شرق

بنا به گفته ی رسانه اینترنتی آبان شرق : Fruit Ninja Fight – فروت نینجا نام یک بازی متفاوت در سبک اکشن میباشد که توسط استودیوی بازیسازی Halfbrick Studios و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است. مانند نسخه ی قبلی این بازی باید همچون یک نینجای حرفه ای عمل کرده و توانایی های خود را در زمینه ی برش انواع میوه ها به معرض نمایش بگذارید. هر قدر بتوانید میوه های بیشتری را برش دهید از امتیاز بیشتر برخوردار شده و به مراحل بالاتر صعود میکنید.
بازی نینجای مبارزه با میوه یک گیم سرگرم کننده و رقابتی است که به شما اجازه می دهد تا مهارت بالایی در بریدن میوه ها بدست آورید. شخصیت خود را با کمک نیروهای تقویت کننده ویرانگر بسازید و با شرکت در نبردهای مختلف، مهارت لازم را بدست آورید. سپس در برابر سایر نینجاها رقابت کرده و با ضربات دقیق شمشیر در چالش های دوستانه و رقابتی پیروز شوید. انواع مسابقات ریل تایم علیه بازیکنان جهانی را پشت سرگذاشته و جعبه های حاوی جوایز و پاداشهایی همچون سکه و آوتار را بدست آورید.
ویژگی های بازی Fruit Ninja Fight اندروید :

شرکت در چالش های دوستانه و یا رقابت با دشمنانی از سراسر جهان در ۱V1 مسابقات آنلاین
دستیابی به جوایز و پاداش های شگفت انگیز و آیتم های بیشتر برای سرنگونی مخالفان
کسب جعبه های جادویی برای دست یابی به powerups، آواتار، سکه و غیره
باز کردن عرصه های متعدد و یافتن راه خود برای صعود به مراحل بالا با تسلط بر برش میوه ها

نوشته دانلود Fruit Ninja Fight 1.12.0 – بازی اکشن فروت نینجا اندروید اولین بار در دانلود بازی و برنامه اندروید | اندروید سیتی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *