مدل مانتو 1398 مد بهار و تابستان – آبان شرق

مدل مانتو بهاری ۱۳۹۸ | انواع مانتوهای سال ۹۸
 
در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل مانتو 1398 بهاری را مرور میکنیم. فصل بهار نزدیک اسـت و از این پس با رفتن زمستان و آمدن هوای معتدل بهاری پوشیدن لباسهای سبک و آسان رایج می شود، کم کم باید با پالتوها و مانتوهای ضخیم خداحافظی کنیم و انها را برای تقریباً 8 ماه در کمد لباسهای مان آرشیو کنیم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا این مدلهای جدید و زیبا رابه همراه هم ببینیم.

عکس مانتو ۱۳۹۸

مدل مانتو ۱۳۹۸ برای خانم های مشکل پسند

مدل مانتو بهاری ۱۳۹۸ برای خانم های خوش سلیقه

مدل مانتو جدید سال ۱۳۹۸ + جدیدترین مدل مانتو سال 98

مدلهای مانتو مجلسی عید 1398 + مانتو مجلسی زنانه و دخترانه

مانتو لاکچری شیک مد سال 98

مانتو «از فرانسوی manteau» روپوش لباس گشادی اسـت کـه روی لباس‌هاي دیگر پوشیده میشود. امروزه مانتو در ایران، کارکردهای مذهبی و حتی سیاسی دارد. تاریخچه مانتو بـه مدت‌ها قبل باز می گردد و مانتو با شکلی کاملا متفاوت از امروز در قرن هفدهم در کشور هـای اروپایی رایج بوده اسـت.بـه گزارش پارس ناز آن چـه کـه امروزه بر تن زنان مسلمان می باشد در گذشته بـه این شکل نبوده و بـه مرور زمان تغییر کرده اسـت. 

ژورنال مدل مانتو 1398 برای بهار و تابستان

مدل مانتو 1398 مجلسی و اسپرت

مدل مانتو 1398 عید نوروز

انواع مدل مانتو شیک برای بهار 1398

مدل مانتو برای عید نوروز 1398

مدل های جدید مانتو 1398

مجله مد سایت پارس ناز این نوع لباس بعلت پوشیدگی برای زنان مسلمان طراحی شده ولی نمی توانیم صددرصد این موضوع را تایید نماییم چون برای نخستین‌بار واژه مانتو برای پیراهن‌هاي بلند و گشاد نام‌گذاری شد کـه در کشور هـای اروپایی افراد استفاده می کردند. در گذشته پوشش مانتو بـه صورت لباس و پیراهن‌هاي بلند و گشاد بوده کـه مورد استفاده قرار می‌گرفته اسـت و ظاهری کاملا متفاوت داشته اسـت.

مدل مانتو زنانه 98

مدل مانتو مجلسی عید نوروز و برای بهاری 1398

مدل مانتو اسپرت بهاری برای عید نوروز

بعد ازآن نیز دراین لباس‌ها و مانتوها تغییراتی ایجاد شد و امروزه دراین کشورها بـه لباس‌هاي ردا بلند همان‌ گونه مانتو می گویند کـه خانم‌ها آن‌ها را بر روی لباس‌هایشان میپوشند. بنظر می رسد کـه نام مانتوهای امروزی کـه بیش‌تر در کشور هـای مسلمان و اسلامی استفاده میشود در واقع برگرفته از اسم همان پوشش‌ها و پیراهن‌هاي زمان قدیم اروپا میباشد.

مدل مانتو بهاری دخترانه

مدل مانتو 1398 مد بهار و تابستان | انواع مانتوهای شیک عید نوروز سال 98

اغلب مانتوهای قدیمی سبک اروپایی کـه در موزه‌هاي بزرگ بـه نمایش گذاشته شده‌اند مانتوهای رسمی هستند کـه استفاده ازآن‌ها بعنوان نوعی پوشش رسمی در دادگاه‌ها متداول بوده اسـت اما امروزه بـه پوشش‌هاي بسیار زیبا و گران‌قیمت کـه بعنوان جزیی از لباس روی لباس‌هاي شب و لباس‌هاي مهمانی پوشیده میشود مانتو گفته می شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *