مدل دسته گل عروس مد 98 + راهنمای انتخاب دسته گل عروس در سال 1398 – آبان شرق

مدل دسته گل عروس + راهنمای انتخاب دسته گل عروس
امروز مجموعه اي زیبا و بی نظیر از مدل دسته گل عروس را مرور میکنیم. دسته گل عروس یکی از مهم‌ترین اکسسوری هاي عروس اسـت، البته نمی‌توان بـه دسته گل گفت اکسسوری! اما واژه اي برای توصیف دقیق آن پیدا نکردیم، گل و گل آرایی برای برگزاری یک جشن ازدواج خیلی مهم هستند و شـما باید بدانید دقیقا چـه گل و دسته گلی برای مراسم تان مناسب اسـت، با مجله پارس ناز همراه باشید.
 
دسته گل عروس فصل بهار
گل رز مینیاتوری: گل هاي رز مینیاتوری از دسته گل هایي هستند کـه تقریبا در همه ی ي فصول سال میتوانید پیدایشان کنید، در فصل بهار برای این کـه با تازگی و طراوت بهاری هماهنگ شوید میتوانید از رنگ هاي صورتی و بنفش کم رنگ این گل زیبا استفاده کنید.
 
گل کوکب: گل هاي کوکب انواع مختلفی دارند و نوع گل کوکب مناسب دسته گل عروس، کوکب زینتی پرپر اسـت کـه در فصل بهار در همه ی گل فروشی ها پیدا میشود، این نوع گل تنوع رنگی زیادی برای دسته گل عروس دارد و از نظر قیمت هم ارزان و مناسب اسـت.
 
لیسیانتوس: این نوع گل یکی از زیباترین و رویایی ترین گل هایي‌ست کـه میتوانید برای تزیین میز عروسی و دسته گل‌تان از رنگ هاي سفید و لیمویی و زرد آن استفاده کنید کـه با گلبرگ هاي نازک و قیمت اندکش دل هر عروس و دامادی را می برد.

عکس های دسته گل عروس رنگ صورتی

عکس دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس ایرانی

دسته گل عروس فصل تابستان
نرگس درختی: اگر مجذوب معصومیت و سادگی کـه گل نرگس بـه ظاهرتان در روز عروسی شـما می دهد شده اید، ولی مراسم عروسی‌تان در فصل گرم برگزار میشود کـه در آن خبری از نرگس هاي زمستانی نیست، پیشنهاد مـا بشما گل نرگس درختی اسـت.
 
گل صد تومانی یکی از رایجترین انتخاب عروس و داماد ها برای دسته گل عروسیگل هاي صد تومانی هستند کـه با ظاهر پر برگشان حجم گل‌هاي بکار رفته در گل آرایی مراسم عروسی‌ تان را دو چندان می کند.یک نکتۀ جالب در مورد گل هاي صد تومانی این اسـت کـه نباید فریب اسم این گل را خورد عنوان صد تومانی بـه این دلیل اسـت کـه
 
در روزگار قدیم کـه این نوع گل بتازگی بـه بازار آمده بود قیمتش صد تومان و از بقیه گل ها گران تر بودو بـه مرور بهمین اسم بین مردم شناخته شد. اگر بـه گل هاي صد تومانی علاقه دارید اما متناسب با بودجه شـما نیستند می توانید از جای گزین ارزان تر این گل ها یعنی گل هاي آلاله استفاده کنید کـه ظاهراً شبیه بـه هم هستند.

زیباترین مدل دسته گل عروس لاکچری 1398

مدل های زیبای دسته گل عروس 98 و 2019

دسته گل عقد محضری

دسته گل عروس گرد

دسته گل عروس فصل پاییز
گل آلسترومریا: این نوع گل ها تنوع رنگی زیادی دارند و تقریباَ شبیه ترکیب گل هاي شیپوری و نرگس هستند. قیمت نسبتاَ مناسبی دارند و با سلیقه ي اکثر عروس ها هماهنگند. از این نوع گل در فصل هاي بهار و تابستان هم میتوانید استفاده کنید.
 
گل زبان در قفا: این نوع گل مناسب دسته گل هاي رویای با تم رنگی آبی و بنفش با مدلهای آبشاری و آویزان اسـت.
 
.گل داودی: این گل ظاهری شبیه بـه گل کوکب دارد و اگر بـه ظاهر گل هاي کوکب علاقه دارید و عروسی‌تان در پاییز اسـت می توانید از گل داودی استفاده کنید.

انتخاب دسته گل عروس

دسته گل عروس ایرانی 98

دسته گل عروس 2019

دسته گل خاص عروس

دسته گل عروس فصل زمستان
گل شیپوری: انتخاب چند ساقه گل شیپوری سفید برای یک دسته گل تمام سفید یک انتخاب شیک و رویایی برای عروسی هاي زمستانی اسـت.
 
گل هاي یاسمن: این شکوفه هاي معطر و کوچک برای تکمیل دسته گل عروس خانوم هاي ساده پسند انتخاب مناسبی هستند. برای دسته گل هاي زمستانی می‎توانید از رنگ هاي بنفش و سفید این نوع گل استفاده کنید.

دسته گل عروس 1398

دسته گل عروس اروپایی

مدل دسته گل عروس شیک

مدل دسته گل عروس مد 98 + راهنمای انتخاب دسته گل عروس درسال 1398

در آخر نیز بـه یاد داشته باشید: نخستین چیزی کـه در بدو ورود مهمان ها بـه تالار عروسی بنظر میرسد زیبایی گل هاي بکار رفته در تزیینات و دکوراسیون عروسی شـما اسـت پس بهتر اسـت با دانش و فکر کافی بـه سراغ انتخاب گل برای عروسی‌تان بروید و همه ی چیز رابه تشریفات و گل فروشی نسپارید تا یک عروسی رویایی و رمانتیک مطابق سلیقه‌تان داشته باشید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *