ژست عکاسی دونفره عاشقانه + نکات آموزشی عکاسی دونفره – آبان شرق

ژست عکاسی دونفره عاشقانه + نکات آموزشی عکاسی دونفره
 
در اینبخش مجموعه اي زیبا از ژست عکاسی دونفره عاشقانه را مرور میکنیم. کمتر از یک هفته تا روز عشاق یعنی ولنتاین باقیمانده و خیلی از عشاق دل شان می‌خواهد بهترین خاطره را از این روز ثبت کنند. امروز ایده هاي عکاسی دونفره زیبایی را میبینیم و همچنین نکات آموزشی برای عکاسی دونفره را هم بررسی میکنیم، با پارس ناز همراه باشید تا این ژست هاي عاشقانه را مرور کنیم.
 
ژست عکاسی دونفره ولنتاین
عکاسی یک هنر اسـت چون باعث ثبت لحظه‌هاي قشنگ زندگی مـا می شود، عمر می‌گذرد، بچه‌ها بزرگ میشوند، جوان‌ها پیر میشوند و کلی اتفاقای دیگر … پس باید لحظه‌هاي قشنگ را ثبت کنیم تا با نگاه کردن آن‌ها خاطرات خوشمان تجدید شود. در هنر ژست عکاسی زمینه عکس خیلی مهم اسـت. پس اول زمینه عکس را ابتدا آماده کنید سپس ژست خودتان را!

عکس های عاشقانه دونفره برای عکاسی با موبایل و دوربین

در گرفتن عکس عاشقانه هر چقدر صمیمی باشید بـه همان اندازه عکس زیبایی ایجاد خواهد شد و درنهایت با یک متن زیبای عاشقانه میتوانید بـه اشتراک بگذارید. سعی کنید هنگام گرفتن عکس هنری با مخاطب خاص یا دوست صمیمی خود، بـه دوربین کمتر نگاه کنید تا عکستان یهویی و جالب دیده شود. باید زاویه خودتان را پیدا کنید و باید بدانید کـه با لبخند زیبا دیده می شوید یا با اخم!

ژست عکاسی عاشقانه بوسه زدن

ژست عکاسی عاشقانه برای درخواست ازدواج

ژست عکاسی عاشقانه در هوای زمستانی و برفی

در هنگام گرفتن عکس سلفی بخاطر داشته باشین کـه باید فضای اطراف شـما دارای نور مناسبی باشه و یا زاویۀ نور و دوربین متناسب باشه و بـه وضوح و کیفیت عکس لطمه نزنه. اگر فضای اطراف شـما نور خوبی نداشته باشه نمیتونین عکسهای عالی بگیرین. اگر در خانه هستین و نور کمی در اختیار دارین، برای گرفتن سلفی میتونین کنار یک پنجره یا بالکن برین و از نور طبیعی بهره ببرین.

ژست عکاسی عاشقانه در هوای بارانی

ژست عکاسی بغل کردن عاشقانه

ژست عکاسی عاشقانه برای ولنتاین

برای استفاده از نور فلاش در عکس سلفی، اگر برای عکاسی نور طبیعی کم بود یا اصلا نبود،بـه گزارش پارس ناز آنگاه از نور فلاش دوربین در ثبت عکسهای جذاب استفاده کنین. بخاطر داشته باشین کـه هنگام استفاده از فلاش پلک نزنین تا عکستون خراب نشه. یادتون باشه کـه: با فلاش گوشی در نور کم سلفی بگیرید.

ژست عکاسی عاشقانه

ژست عکاسی دونفره سلفی

ژست عکاسی دونفره برای ولنتاین

سلفی روشی برای انجام کارهای بامزه، دراین نوع از عکاسی شـما میتونین انواع حرکات و شکلک هاي بامزه در مکانهای مختلف رابه اسانی انجام بدین و بعداً با دیدن این عکس ها کلی حس خوب بهتون دست بده. گاهی وقت ها بهترین روش برای نشون دادن احساسات درونیمون مثل عشق، کينه، شادی و غیره در مورد یک مسئله همین استفاده از عکس سلفیه.

ایده برای ژست عکاسی دونفره

آموزش ژست عکاسی دونفره برای روزهای عاشقانه

ژست عکاسی دونفره سلفی

ودر آخر هم برای پس زمینه ي مناسب برای گرفتن عکس سلفی در عکاسی با موبایل ، بـه یاد داشته باشین کـه از پس زمینه هاي جذاب و خاص برای زیبا تر شدن عکس کمک بگیرین. دراین نوع از عکس شـما ابزارهای محدودی برای جذابتر کردن عکسهای خود دارید، پس بهتر اسـت از همان داشته هاي خود بـه بهترین شکل استفاده کنین.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *